wtorek, 18 grudnia 2018

NASZA SZKOŁA LAUREATEM KONKURSU „25 NA PIĄTKĘ Z PLUSEM!” ZORGANIZOWANEGO Z OKAZJI 25-LECIA WFOŚIGW W LUBLINIE
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Lublinie w ramach obchodów 25-lecia istnienia, we współpracy z Kuratorium Oświaty w Lublinie ogłosił konkurs na najlepszy film ukazujący w kreatywny sposób działania podejmowane w szkole na rzecz ochrony środowiska oraz uświadamiające  zagrożenia płynące z niebezpiecznego gospodarowania zasobami naturalnymi. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w tym konkursie i przygotowali film pod opieką pana Jacka Karczmarza oraz pani Moniki Jędrzejkiewicz.
W dniu 17 grudnia 2018 roku w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego miało miejsce uroczyste wręczenie nagród dla 25 najlepszych w województwie filmów.
W gronie laureatów znalazła się nasza szkoła, która otrzymała nagrodę w postaci czeku o wartości 35000 zł na wyposażenie pracowni biologicznej zgodnie z warunkami realizacji podstawy programowej.
W czasie gali podsumowującej konkurs pani Agnieszka Zając- dyrektor ZPO, pani Moniki Jędrzejkiewicz- opiekuna SU oraz Izabela Skowron-przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego odebrały nagrodę i gratulacje z rąk pani Teresy Misiuk- Lubelskiego Kuratora Oświaty oraz pana Pawła Gilowskiego- Prezesa  Zarządu WFOŚiGW.
Bardzo serdecznie dziękujemy naszym uczniom za udział w konkursie i zdobycie tak wspaniałej nagrody dla szkoły.1 komentarz: