niedziela, 10 lutego 2019

Bal 2019


Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie zdjęcia

Jak pobrać zdjęcia? 

BAL GIMNAZJALISTÓW I ÓSMOKLASISTÓW


     Bale były organizowane w naszej szkole od wielu lat i stanowiły pewnego rodzaju uroczyste podsumowanie nauki. W tym roku zabawa ta miała wyjątkową formę, ponieważ spotkali się na niej uczniowie ostatnich klas gimnazjalnych i klas ósmych. 

   Dnia 9 lutego 2019 roku w Zespole Placówek Oświatowych w Woli Osowińskiej odbył się bal, na który przybyli zaproszeni goście: pan Radosław Sałata – wójt Gminy Borki, ksiądz kanonik Stefan Kurianowicz – proboszcz tutejszej parafii, pierwszy dyrektor Gimnazjum – pani Krystyna Kożuch, dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych – pani Beata Żurawska – Polkowska, przewodnicząca Rady Rodziców – pani Beata Guz, dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych – pani Agnieszka Zając, wicedyrektor – pani Dorota Latkowska, nauczyciele i pracownicy obsługi. Oczywiście, w centrum zainteresowania byli tego wieczoru uczniowie, a rodzice zajęli się organizacją.

   Uroczystość rozpoczęli przedstawiciele poszczególnych klas, którzy powitali przybyłych, podziękowali paniom dyrektor, wychowawcom, nauczycielom, pracownikom obsługi za trud włożony w wychowanie, za wiedzę, wszelką pomoc, rady i opiekę, po czym wręczyli kwiaty. 

   Wyrazy szczególnej wdzięczności skierowali do rodziców za przygotowanie balu, ale również za lata troski, podtrzymywanie na duchu w chwilach słabości, przygotowanie do życia, wsparcie 
i miłość. Następnie głos zabrała pani dyrektor Agnieszka Zając, która życzyła wszystkim wspaniałej zabawy i wypowiedziała tradycyjne słowa: „Poloneza czas zacząć…”. Przepięknie zaprezentowało się dwadzieścia sześć par, które ćwiczyły pod czujnym okiem pani Małgorzaty Caban. Polonez w ich wykonaniu został nagrodzony przez widzów gromkimi brawami,  po czym młodzież poprosiła do tańca gości, nauczycieli i rodziców. Potem miała miejsce sesja zdjęciowa, a po niej rodzice zaprosili wszystkich na poczęstunek.  

   Po części oficjalnej rozpoczęła się niesamowita zabawa, której towarzyszyła niepowtarzalna atmosfera.
Monika Jędrzejkiewicz

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz