poniedziałek, 27 stycznia 2020

Zabawa choinkowa w przedszkolu
        W dniu 14 stycznia w naszym przedszkolu odbyła się długo wyczekiwana zabawa choinkowa. To jedna z atrakcji, która jest bardzo lubiana przez dzieci, dostarczająca im wiele radości.      
       Tego dnia nie tylko przedszkolaki, ale także i panie przedszkolanki wcieliły się  w różne postacie bajkowe. Wśród nich można było zobaczyć  księżniczki, wróżki, pszczółki, Spider-Manów, Ninja, policjantów, strażaków i wiele, wiele innych fantastycznych postaci z ulubionych bajek. Dzieci z wielką dumą i przejęciem  prezentowały swoje  piękne stroje.
      Po śniadaniu wszyscy udali się na salę gimnastyczną, na której czekały animatorki  z firmy „ANIMAT”. Panie wcieliły się w Annę i Elsę- postacie znanej wszystkim dzieciom bajki pt. „Kraina Lodu”. Przedszkolaki świetnie się bawiły uczestnicząc w zabawach prowadzonych przez animatorki, które przygotowały mnóstwo atrakcji dla dzieci. Nie zabrakło pląsów przy muzyce, zabaw z chustą animacyjną, tańca z balonami. Niewątpliwie największą atrakcją dla dzieci była wizyta Marshalla- bohatera bajki pt. „Psi Patrol”, z którym dzieci nie tylko chętnie tańczyły, ale też  pozowały do zdjęć grupowych.
    Po tak intensywnej zabawie nadszedł czas na chwilę odpoczynku. Przedszkolaki udały się do swoich sal, gdzie czekał na nich słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Druga część choinki odbyła się już w salach. Dzieci kontynuowały dobrą zabawę przy skocznej muzyce oraz pozowały do zdjęć.                                                  
      Wspólna zabawa umożliwiła dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze, której towarzyszyła radość i uśmiech.
    Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie pysznego poczęstunku, który był znakomitym dopełnieniem tego wyjątkowego wydarzenia.

Milena Latoch-Malesa
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz