piątek, 27 kwietnia 2018

I Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Rolniczych

Dnia 24 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Rolniczych w Woli Osowińskiej odbył się I Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora ZSR. Zmagania rozpoczęły się o godz. 10:00. Wszyscy zawodnicy dotarli tuż przed czasem, mieli chwilę na zapisy i trening.  Wszystkich powitała Pani Dyrektor ZSR Beata Żurawska-Polkowska. Uczestnicy otrzymali pamiątkowe długopisy. Bardzo dobrze spisali się uczniowie z naszej szkoły.
W kategorii dziewcząt II miejsce zajęła Gabriela Zielant, III miejsce Izabela Skowron, IV miejsce- Milena Wrzosek, V miejsce- Julia Żurawska.
W kategorii chłopców I miejsce zajął Adrian Bernat, III miejsce Bartosz Michalski, V miejsce Bartłomiej Kazimierczak, VI miejsce Mateusz Mucharzewski, VII miejsce Mateusz Wierzchowski.
Osoby, które zajęły miejsca na podium otrzymały puchary i dyplomy. Gratulujemy!