środa, 12 czerwca 2019

Wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji”        Dnia 10.06.2019 r. uczniowie z klasy I, II i V Szkoły Podstawowej wraz z wychowawczyniami pojechali na niezwykłą wycieczkę do Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” we wsi Mościska. Farma to nie tylko przepiękny teren do zabawy i wypoczynku, ale także miejsce pełne atrakcji.
    Po przekroczeniu bramy, wszyscy na kilka godzin przenieśli się do krainy magii. Największe wrażenie na uczestnikach wycieczki wywarła Latająca Chata.
    Wielu niezapomnianych wrażeń dostarczył tunel zapomnienia, ścieżka złudzeń optycznych czy lewitujący kran. Mnóstwo emocji dostarczyła przeprawa tratwami przez Zaklęty Staw, labirynt luster ale najbardziej ekscytującą atrakcją tylko dla odważnych był park linowy.
     Dzieci miały okazję zajrzeć do wnętrza studni nieskończoności, rozegrać partyjkę Giga Szachów oraz przejechać się kolejką. Dla tych, którym było mało czekały trampoliny, zjeżdżalnie i karuzela. Dla ochłody były pyszne lody lub jeśli ktoś wolał korzystał z kurtyny wodnej. 

     Wszyscy doskonale się bawili!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz